Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Biurka i kontenerki4

Kategorie

Biurka i kontenerki


Podczas pracy w biurze pracownik większość czasu spędza przy biurku. W związku z tym musi być ono wygodne i dobrze zaprojektowane. Biurko i przestrzeń wokół niego, czyli fotel, krzesło czy kontenerki - pozwalające na przechowywanie i segregowanie dokumentów oraz akcesoriów, to meble ułatwiające pracę.

W FurnitureForYou.eu oferujemy klasyczne i nowoczesne biurka i kontenerki zapewniające pracownikom niezbędny komfort pracy. Klasyczne biurka dostępne są w jasnych lub ciemnych barwach i mogą posiadać półki, szuflady i szafki. Posiadamy również modne i minimalistyczne rozwiązania takie jak meble w stylu skandynawskim, biurka wiszące, białe lub z kolorowymi np. różowymi akcentami.

Do biurek można dobrać odpowiadające stylem kontenerki stojące, na kółkach lub zamykane na klucz. Jest to bardzo dobry mebel do doposażenia biura. Meble te są lekkie i łatwe do przenoszenia lub przesuwania w inne miejsce.


 
Zakres cen od do