Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Biurka i kontenerki


Biurka młodzieżowe

Biurka młodzieżowe to meble niezbędne w życiu każdego ucznia. Ciężko wyobrazić sobie pokój dziecka czy nastolatka bez tego mebla. To przy nim odrabia się lekcje, bawi, używa komputera. Biurko musi być praktyczne i wygodne.

Biurko dziecięce

Biurko dziecięce to mebel użyteczny i funkcjonalny. Wzory muszą być modne i ciekawe, aby nastolatek chętnie spędzał przy nim czas. FurnitureForYou.eu zapewnia szeroki wybór biurek o różnym designie i kolorystyce. Bez trudu uda się wybrać biurko, które trafi w gust dziecka. Oferujemy wiele modeli biurek w naturalnych kolorach jasnego drewna, z różnymi frontami, uchwytami i blatami. Posiadamy również stonowane kolory szarości lub ciemnego drewna, a także biurko dziecięce w kolorze białym.

W zależności od wieku dziecka oraz jego potrzeb oferujemy różne rodzaje biurek: tradycyjne – uniwersalne, doskonałe dla mniejszych i większych dzieci; narożne – świetne dla zapewnienia dodatkowej przestrzeni w przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu; wiszące – o nowoczesnym wyglądzie. Biurka młodzieżowe mogą być wyposażone w szuflady, otwarte półki, szafki. Mogą w nich być przechowywane zeszyty, podręczniki i przybory szkolne.

 
Zakres cen od do