Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » FLOWSOFA2

Kategorie

FLOWSOFA


FLOWSOFA to marka stworzona dla zwolenników nietuzinkowego wzornictwa i  funkcjonalnych rozwiązań. Meble FLOWSOFA to idealna podpozycja zarówno do mniejszych mieszkań jak i większych powierzchni Waszych domów, służąca zarówno do wypoczynku, jak również do spania.

W meblach FLOWSOFA komfort oferujemy w standardzie. Dążymy natomiast aby każdy projekt oferował Państwu coś więcej, między innymi nietuzinkowe wzornictwo, unikalne materiały i wzory oraz funkcje.

FLOWSOFA to:

Wzornictwo i funkcjonalność  – projektując meble mamy na uwadze zmieniające się trendy we wzornictwie, lecz głównym Naszym priorytetem jest funkcja i komfort użytkowania, który jest kluczowym aspektem jakości wypoczynku. To też, determinuje Nas, do projektowania mebli, które wyróżnia energonomia i funkcjonalność, tak aby każda, nawet krótka przerwa na wypoczynek była czymś wyjątkowym.

Indywidualne podejście – wiemy jak ważna we wnętrzach jest możliwość wyrażenia siebie, dlatego też FLOWSOFA to szeroki wybór dodatków i elementów wykończenia oraz bogata paleta kolorystyczna tkanin, które dają Wam możliwość personalizacji i jak najlepszego dopasowania produktu do Waszych potrzeb i preferencji.

Dążenie do doskonałości - nieustannie dążymy aby nasze produkty wyróżniały wysokiej jakości materiały i jakość wykonania. Swoją uwagę koncentrujemy na doborze wytrzymałych materiałów i tkanin dbając jednocześnie o precyzję wykonania, tak aby meble FLOWSOFA spełniały zróżnicowane  oczekiwania różnych grup klientów i stawiały czoło trudom codziennego użytkowania.

ODPOWIEDZIALNY BIZNES

Partnerskie relacje i wartości – każda droga do sukcesu jest prostsza jeśli prowadzi przez wzajemny szacunek, zaufanie, odpowiedzialność i zaangażowanie. To właśnie te wartości przyświecają FLOWSOFA w codziennej pracy. Wierzymy, że działanie oparte na zaufaniu
i uniwersalnych wartościach, przynosi długotrwałe korzyści biznesowe zarówno dla Naszych partnerów biznesowych jak również pracowników.

Dbałość o środowisko i zasoby naturalne – jednym z priorytetów FLOWSOFA jest produkcja
 z zachowaniem szczególnej dbałości o jakość wykorzystywanych materiałów mając na uwadze środowisko i eksploatacje zasobów naturalnych. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych dostawców materiałów i surowców spełniających wszystkie wymagane kryteria środowiskowe. 

Wizja jaka przyświeca FLOWSOFA przy tworzeniu mebli to „więcej niż komfort”  – w każdym naszym meblu stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały wpływające na komfort użytkowania jak pianka wysokoelastyczna, która obecnie jest jednym  z najwartościowszych komponentów stosowanych do produkcji mebli tapicerowanych i materacy.

 

W odróżnieniu od zwykłej pianki tapicerskiej stosowanej masowo w produkcji mebli tapicerowanych, pianka wysokoelastyczna zapewnia:

  • perfekcyjne dopasowanie materaca oraz gwarantuje przyjemny wypoczynek dzięki milionom drobnych mikropęcherzyków zawartych w piance
  • posiada o 40% wyższą trwałość niż tradycyjne pianki poliuretanowe o tej samej gęstości
  • odzyskuje swój pierwotny kształt dwa razy szybciej niż pianka standardowa - dużo szybciej reaguje na każdą zmianę pozycji ciała
  • dzięki otwartej porowatej strukturze zapewnia doskonałą wentylację – cyrkulacja powietrza uniemożliwi rozwój wszelkiej pleśni i grzybów więc doskonale sprawdza się również w przypadku alergików

 

W konstrukcji mebli FLOWSOFA wykorzystujemy  trwałe materiały oraz elementy znacząco poprawiające trwałość i komfort wypoczynku jak spręży faliste które:

  • zapewniają wysoki komfort użytkowania zarówno podczas snu jak i siedzenia
  • zapobiegają się zapadaniu siedziska w miejscu intensywnego użytkowania w porównaniu z meblami w których zastosowano tylko piankę

 
Brak produktów ...