Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Fotele


Fotele wypoczynkowe to bardzo praktyczne i eleganckie meble, stosowane w większości współczesnych mieszkań. Na dużych powierzchniach mogą stanowić one uzupełnienie całego kompletu sof i podnóżków, a w mniejszym pokoju z powodzeniem pełnić funkcję głównego mebla salonowego, w którym każdy będzie chciał usiąść po pracowitym dniu.

Fotele wypoczynkowe

Wygodne fotele wypoczynkowe poza swoją podstawową rolą mebla do relaksu, powinny też pełnić funkcję dekoracyjną i podkreślać wystrój całego pomieszczenia. Bez względu na to, czy potrzebny Ci jest specjalistyczny fotel z funkcją masażu, ponadczasowy fotel bujany, klasyczny fotel uszak, czy chociażby najnowszy hit wnętrzarski, taki jak fotel muszelka - mnogość wzorów i kolorów dostępna w naszym sklepie sprawia, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

W FurnitureForYou.eu dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów, dlatego każdy sprzedawany przez nas mebel charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, co daje gwarancję niezawodności przez długie lata.

 
Producent
Zakres cen od do