Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » Gabinet i Biuro3

Kategorie

Gabinet i Biuro


Meble gabinetowe i biurowe mogą mocno wpłynąć na wizerunek firmy w potencjalnych klientów. Dla pracowników są elementem bez którego nie może się odbyć praca biurowa. Mają zapewniać komfort i pozwalać zaangażować się w działania bez zbędnego rozkojarzenia niewygodną formą lub złym designem. Użytkowanie przez kilka godzin każdego dnia musi zapewniać najwyższy komfort oraz długotrwałą żywotność. W Furniture For You oferujemy meble gabinetowe oraz biurowe o nowoczesnym designie i wysokiej ergonomii.

Oferujemy pojedyncze meble, jak i całe kolekcje pozwalające efektywnie i profesjonalnie umeblować gabinet lub biuro. W skład naszych kolekcji wchodzi: krzesło biurowe, biurko, komoda, regał, półki, stoły, szafy oraz witryny. Posiadamy różne wzory, style i kolory. Oferujemy funkcjonalne systemy sprawdzające się na niewielkich powierzchniach oraz meble gabinetowe w tradycyjnym stylu i klasycznych kolorach. Zapewnij sobie i pracownikom wygodne miejsce do efektywnej pracy.