Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » Jadalnia3

Kategorie

Jadalnia


Jadalnia to miejsce, w którym zbiera się cała rodzina. Bez względu na tempo życia czy rozkład dnia to tu spotykają się wszyscy: jedzą, rozmawiają i wspólnie spędzają czas. Nie w każdym domu lub mieszkaniu jest wystarczająco dużo miejsca na specjalnie wydzielone pomieszczenie na jadalnie. Jednak wszędzie, zarówno w kuchni, jak i w salonie można zaprojektować wystrój tak, aby znalazł się w nim stół i krzesła. Natomiast w większych pomieszczeniach znajdzie się miejsce również na komodę, kredens, regał, półki lub witryny.

W naszym sklepie oferujemy wygodne rozwiązanie dla dowolnego pomieszczenia. Nasze meble to całe kolekcje w jednym stylu, które można swobodnie rozdzielać na pojedyncze meble, bo przecież w zależności od powierzchni jadalni i liczby domowników będzie potrzebna różna liczba mebli. Nasza oferta to różne style, materiały i kolorystyka. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie!