Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Komody i kredensy4

Kategorie

Komody i kredensy


Komody są to meble o szerokim zastosowaniu w biurze. Pozwalają na przechowywanie w sposób uporządkowany dokumentów, artykułów biurowych, narzędzi pracy, materiałów reklamowych. Stylem mogą być dopasowane do biurek i innych mebli w pomieszczeniu.

Wszystkie komody w FurnitureForYou.eu zbudowane są z solidnych i wytrzymałych materiałów. Charakteryzują się dodatkowymi wzmocnieniami oraz wysoką odpornością na zniszczenia. Utrzymanie ich w czystości nie należy do trudnych. Mogą pozostawać w świetnym stanie przez wiele lat.

W naszej ofercie można znaleźć funkcjonalne komody drewniane z szufladami, nowoczesne, przeszkolone oraz komody białe. W zależności od potrzeb można wybrać komody z szufladami lub z szufladami i szafkami. Komody mogą posiadać wbudowane oświetlenie. Stanowi to dodatkowe źródło światła, jak i nadaje jeszcze większej elegancji.


 
Zakres cen od do