Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Komody i kredensy


Komody są meblami o bardzo szerokim wykorzystaniu. Umożliwiają przechowywanie w posortowany sposób ubrań, zabawek lub przyborów szkolnych. Ich styl może być zbliżony do innych mebli w pomieszczeniu, w tym np. biurka.

Oferowane przez nas komody młodzieżowe charakteryzują się trwałą budową i wykorzystaniem solidnych materiałów. Długa żywotność to zasługa wysokiej odporności na zniszczenia oraz dodatkowych wzmocnień. Powierzchnia jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Taka komoda do pokoju dziecięcego pozostanie w świetnym stanie na wiele lat.

FurnitureForYou.eu w swojej ofercie posiada także funkcjonalne kredensy z dodatkowym oświetleniem nadającym futurystycznego wyglądu oraz bardziej stonowane kredensy drewniane z wieloma szufladami oraz przeszkleniem. 
 
 
Zakres cen od do