Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Komody i kredensy4

Kategorie

Komody i kredensy


Wybierając komodę lub kredens do jadalni warto wybrać taki model, który posiada kilka szuflad lub półek. Dzięki temu możemy w wygodny i uporządkowany sposób przechowywać naczynia, sztućce, obrusy, serwetki, alkohol, itp. W zależności od charakteru wnętrza, pomieszczenia oraz przedmiotów, które zostaną umieszczone w danej komodzie można wybrać wersję przeszkloną lub pełną. Przeszkolona komoda doda większej elegancji, szczególnie, jeśli jest dodatkowo podświetlona. Taki mebel zdecydowanie wyróżnia się na tle innych i staje się wysublimowany.

W naszej ofercie posiadamy różne rozwiązania i style. Są m.in. meble, które łatwo dają się przestawiać w inne miejsca, dzięki czemu zyskamy dodatkowe możliwości aranżacyjne. Jest to szczególnie przydatne, gdy organizuje się Święta, urodziny lub inne przyjęcia i oczekujemy większej liczby gości. Oferowane przez nas meble są również częścią kolekcji. Można dokonać zakupu kilku mebli o tej samej stylistyce lub wyłącznie pojedynczych elementów. Posiadamy różne style, kolory i rodzaje mebli w kategorii komody i kredensy.