Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Komody i kredensy4

Kategorie

Komody i kredensy


Sypialnia nie jest tylko miejscem, w którym się śpi. To pomieszczenie, które z powodzeniem może pełnić również funkcję garderoby i pomieszczenia do przechowywania. W obu przypadkach świetnie sprawdzą się komody i kredensy, które dzięki swoim niewielkim gabarytom pozwolą na zachowanie lekkości i przestrzeni w sypialni, a jednocześnie pomieszczą wiele ubrań, ręczników czy dokumentów. 

Małe komody, ustawione przy łóżku z powodzeniem mogą posłużyć za pojemną szafkę nocną. Prezentowane modele charakteryzuje ogromna różnorodność, co pozwala na urządzenie pomieszczenia w dowolnym stylu. Minimalistyczne komody na wysoki połysk świetnie sprawdzą się w nowoczesnej sypialni, z kolei proste drewniane bryły to kwintesencja stylu skandynawskiego. FurnitureForYou.eu posiada w swojej ofercie wiele rożnych wzorów komód, które są częścią większych kolekcji. Pozwala to na szybkie urządzenie sypialni w spójnym stylu lub wybranie pojedynczych elementów i stworzenie własnej aranżacji.