Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Komody i kredensy4

Kategorie

Komody i kredensy


Nasze komody i kredensy to meble o bardzo funkcjonalnym zastosowaniu. To w nich można przechowywać odzież, obrusy, ręczniki lub przedmioty osobiste. Oferujemy między innymi komody drewniane, nowoczesne, z szufladami lub półkami. W zależności od Twoich potrzeb komoda lub kredens może być wyposażona w same szafki lub szuflady. Mamy w ofercie meble o różnych wymiarach i stylach pasujących do niemal każdego wnętrza. Jeśli dopiero zaczynasz umeblowanie mieszkania to sprawdź również całe nasze kolekcje mebli w jednym stylu.

Komody i kredensy dostępne w FurnitureForYou.eu charakteryzują się wykorzystaniem solidnych i wytrzymałych materiałów, które posiadają dodatki w postaci przeszklenia lub chromowanych uchwytów. Meble są odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Komody świetnie sprawdzą się w salonie, przedpokoju lub nawet w biurze.