Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Krzesła4

Kategorie

Krzesła


Wygodne krzesła do jadalni to ważny element wystroju tego pomieszczenia. Wraz ze stołem tworzą one estetyczny komplet. W ofercie posiadamy nowoczesne i tradycyjne krzesła do jadalni o wysokiej jakości wykonania oraz w atrakcyjnej cenie. Oferujemy krzesła do jadalni w różnych kształtach, formach, z podłokietnikami lub bez. Nasze produkty dostępne są w różnych kolorach i stylach, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W FurnitureForYou.eu znajdziecie Państwo krzesła do jadalni: drewniane – tradycyjne, w jasnych lub ciemnych barwach; tapicerowane – zapewniające najwyższą wygodę podczas spożywania posiłków; białe – modny kolor dla nowoczesnych wnętrz np. w stylu skandynawskim.

 
Zakres cen od do