Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Krzesła


Krzesła to niezbędne wyposażenie każdego mieszkania. Powinny charakteryzować się dużą wygodą oraz ciekawym, modnym i stylowym designem. Przy wyborze krzeseł należy kierować się kwestią dopasowania ich wyglądem do pozostałych mebli w pomieszczeniu. Różne materiały i surowce z których wykonany jest mebel dedykowany jest innemu typowi wnętrza. W naszej ofercie posiadamy krzesła do salonu w różnych stylach i kolorach. W niektórych pomieszczeniach lepiej prezentować się będą krzesła klasyczne drewniane, a do innych lepiej pasować będą krzesła tapicerowane.

Wszystkie krzesła do pokoju dziennego oferowane w sklepie FurnitureForYou.eu charakteryzują się wysoką trwałością i solidnością. Materiały z których wykonane są te meble są odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu czystości nawet w przypadku tapicerki. Dobre krzesło będzie nie tylko wygodne, ale może stanowić ciekawy element dekoracyjny.
 
Zakres cen od do