Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » Łazienka3

Kategorie

Łazienka


Dedykowane meble łazienkowe to coraz częstszy wybór osób, które decydują się na remont bądź aranżację tego pomieszczenia. Pozwolą one nie tylko na uporządkowane przechowywanie, ale także nadają niepowtarzalnego charakteru każdej, nawet najmniejszej łazience. Szeroki wybór gabarytów, stylów i kolorów pozwala na stworzenie łazienki marzeń. Oferujemy zarówno całe komplety mebli w jednym stylu, jak i pojedyncze elementy kolekcji, które świetnie będą się dopełniać z pozostałymi częściami wystroju łazienki. Łazienka w stylu nowoczesnym, skandynawskim, czy prowansalskim gwarantem wpasowania się w trendy aranżacyjne przez wiele lat.

Najważniejszą cechą mebli łazienkowych jest jednak ich wysoka wytrzymałość. Duże i częste wahania temperatur połączone z wysoką wilgotnością powietrza są prawdziwym wyzwaniem. W F4Y dbamy o to, aby udostępniać Państwu wyłącznie odporne i solidne konstrukcje, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się pięknymi meblami do łazienki przez wiele lat.
 
Producent