Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Łóżka


Łóżka młodzieżowe to istotna część umeblowania pokoju dziecka. Pozwala wyspać się i nabrać sił do kolejnego dnia w szkole. W FurnitureForYou.eu znajdą Państwo łóżka młodzieżowe , które spełnią wszystkie wymagania, w tym wygody, funkcjonalności i modnego deisgnu.

Pokój nastolatka zwykle jest najmniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu, dlatego łóżka młodzieżowe projektowane są tak, aby przy zajęciu możliwie najmniejszej powierzchni były jak najbardziej funkcjonalne. Szeroki asortyment łóżek pozwoli na wybór modelu, który zmieści się w pokoju o dowolnej wielkości. Posiadamy łóżka młodzieżowe z pojemnikami na pościel, z wbudowanymi szufladami oraz łóżka piętrowe z biurkiem. Oferowane przez nas meble odznaczają się ciekawym designem oraz modnymi rozwiązaniami. Występują w kolorze białym, jasnego lub ciemnego drewna.

 
 
Zakres cen od do