Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Łóżka4

Kategorie

Łóżka


Łóżko sypialniane powinno być nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale przede wszystkim powinno umożliwić głęboki i nieprzerwany sen, który zapewni zregenerowanie sił i zdobycie energii na stawianie czoła wyzwaniom każdego dnia. Wybierając odpowiedni model należy zwrócić uwagę na wymiary mebla, metraż pomieszczenia oraz liczbę osób, które będą z niego korzystać. Co ważne, łóżko dwuosobowe i jednoosobowe dostępne jest w różnych wymiarach, co dodatkowo pozwala na dopasowanie mebla do przestrzeni, w której ma się znaleźć. W niewielkich sypialniach istotny jest też ewentualny pojemnik na pościel, który stanowi dodatkowe miejsce do przechowywania, np. ubrań sezonowych, ręczników czy zapasowych koców. 

W FurnitureForYou.eu zależy nam na przedstawieniu jak najbardziej różnorodnej oferty, dzięki której każdy będzie mógł stworzyć swoją sypialnią marzeń. Oferujemy zarówno łóżko dwuosobowe jak i jednoosobowe, tapicerowane i drewniane, w wielu kolorach i stylach. Każde przedstawione przez nas łóżko sypialniane charakteryzuje wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.