Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Lustra


Lustra do sypialni są świetnym sposobem na nadanie pomieszczeniu eleganckiego wyglądu i stworzenie wrażenia przestrzenności. Duże lustra pięknie odbijają światło, dzięki czemu pomieszczenie staje się jaśniejsze i bardziej przytulne. W naszej ofercie dostępne są lustra w różnych wzorach i kształtach, do zawieszenia w pionie i w poziomie oraz stojące, dzięki czemu będą one dopełnieniem sypialni zaaranżowanej w każdym stylu. Do stylu nowoczesnego i minimalistycznego świetnie będą pasować modele bez ramy, z kolei sypialnię klasyczną i skandynawską z powodzeniem dopełnią lustra w drewnianej obudowie. W sypialniach, które pełnią jednocześnie funkcję garderoby powinno znaleźć się miejsce dla dużego lustra stojącego, które pozwoli na natychmiastowe ocenienie przygotowanej kreacji.

W FurnitureForYou.eu stawiamy na atrakcyjny design i wysoką jakość materiałów, dlatego kupując nasze lustra macie Państwo gwarancję otrzymania produktu z najwyższej półki.
 
Zakres cen od do