Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Lustra


Wiszące lustro łazienkowe jest jednym z tych elementów wystroju, które łączy w sobie funkcjonalność i zalety czysto dekoracyjne. Pozwala na doświetlenie pomieszczenia i stworzenie iluzji większej przestrzeni, co w łazience jest nie do przecenienia. Poza tym jest elementem niezbędnym do wykonania makijażu, fryzury czy wymodelowania zarostu.

W zależności od stylu, w jakim urządzona jest łazienka, świetnie dopełni ją wiszące lustro w solidnej ramie lub lustro łazienkowe bez ramy. W FurnitureForYou.eu oferujemy wybór luster o różnych rozmiarach i kolorach, wyposażone w półkę na której można postawić pojemnik ze szczoteczkami do zębów lub bez dodatkowych elementów. Do małych pomieszczeń idealnie nada się lustro z szafką w jednym - które dostępne są w naszym sklepie w zakładce z szafkami do łazienki.
 
Producent
Zakres cen od do