Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Materace4

Kategorie

Materace


Materac, przykryty pościelą i narzutami jest całkowicie niezauważalny w aranżacji pomieszczenia. Pełni jednak bardzo ważną rolę, dlatego jego zakup powinien być przemyślany i dostosowany do potrzeb. Dwie najważniejsze cechy, na które należy zwrócić uwagę to twardość i rozmiar materaca. Twardość jest uzależniona przede wszystkim od masy ciała. Im jest ona większa, tym twardszy model powinno się wybierać. Dzięki temu zapewnione będzie odpowiednie ułożenie kręgosłupa podczas snu, co znacząco wpłynie na jego kondycję, a także będzie miało pozytywne znaczenie zdrowotne.

Rozmiar materaca to poza długością i szerokością, które uzależnione są od rozmiarów ramy łóżka, także jego wysokość. Dla dzieci odpowiednim wymiarem jest 10cm. Dorośli powinni zdecydować się na wyższe modele.

W FurnitureForYou.eu dostępne są materace bonelowe, kieszeniowe, lateksowe i piankowe we wszystkich standardowych wymiarach. Wysoka jakość produktów gwarantuje, że materace nie będą się odkształcać i zapewnią komfortowe warunki snu przez lata.