Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » 4 » Materace Piankowe5

Kategorie

Materace Piankowe


Materace piankowe to najpopularniejsza grupa materacy. Mogą posiadać liczne rozwiązania techniczne od nieskomplikowanej budowy do najnowszych osiągnięć technicznych. Aby materac był dobrej jakości, wkład piankowy musi posiadać wysokie parametry elastyczne i termiczne. Ze względu na właściwości antyalergiczne materace piankowe są często wybierane przez alergików.

Materace piankowe wykonane z pianki poliuretanowej posiadają gęstą strukturę, która zapewnia ogromną wygodę. Ich odpowiednia twardość daje wysoki komfort użytkowania i optymalną pozycję ciała podczas snu. Jego wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o cyrkulacji powietrza, dzięki czemu skóra osoby wypoczywającej może bezproblemowo oddychać. Materace piankowe są wytrzymałe i elastyczne co pozwala na długi czas użytkowania bez odkształcenia się powierzchni.