Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Meblościanki4

Kategorie

Meblościanki


Meblościanki to meble kojarzące się z poprzednią epoką, jednak aktualnie przeżywają one swoją drugą młodość i z impetem wracają do łask i mieszkań. Są one niezwykle ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym. W pokoju dziennym mogą zajmować całą ścianę lub tylko jej fragment. Świetnie nadają się do przechowywania dużej ilości rzeczy od małych przedmiotów do większych gabarytowo. W meblościance wszystko znajdzie swoje miejsce!

FurnitureForYou.eu posiada meblościanki o klasycznym wyglądzie, ale także nowoczesne i surowe, świetnie pasujące do industrialnych wnętrz. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wygodne użytkowanie, podłączenie sprzętów RTV, ale także na bezproblemowe czyszczenie i trwałość na lata. Meblościanka zdecydowanie może być centralnym i najważniejszym punktem mieszkania.
 
Zakres cen od do