Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » O firmie2

O firmie

Szanowni Państwo,

Nasz sklep www.furnitureforyou.eu powstał na bazie 25-cio letnich doświadczeń w branży meblowej. 

Ofertę  opieramy o meble  dostarczane przez  najlepszych polskich producentów, współpraca  z którymi daje gwarancję doskonałej jakości i zadowolenia z zakupów wszystkim naszym klientom. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę mebli tapicerowanych oraz  skrzyniowych, które z powodzeniem pozwolą wyposażyć biuro, pokój dzienny, sypialnię, jadalnię, łazienkę, pokój dziecięcy oraz przedpokój.

Stale poszerzamy kolekcję naszych produktów kierując się głownie najnowszymi trendami w branży meblowej, jak również opierając się na Państwa preferencjach i sugestiach, którymi niejednokrotnie się z nami dzielicie. Dzięki Państwa uwagom mamy możliwość poszerzania naszej kolekcji o produkty których najbardziej oczekujecie. Ciągle pracujemy również nad naszą platformą sprzedażową, by była przyjazna, przejrzysta a zakupy których Państwo poprzez nią dokonujecie były przyjemnością.

Jeżeli oczekujecie Państwo komfortowych i wygodnych mebli w atrakcyjnej cenie – my to gwarantujemy!!!

Dzięki współpracy z doświadczonymi firmami kurierskimi, gwarantujemy dostarczenie do Państwa mebli w nienaruszonym stanie.

Zapraszamy również do korzystania z zakupów poprzez system ratalny PayU Raty, który daje Państwu możliwość  zakupu wymarzonych mebli bez konieczności mozolnego odkładanie na nie pieniędzy.

Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie z zakupów wszystkich naszych odbiorców.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie  pytania, doradzimy w kwestii wyboru mebli, pomożemy w aranżacji pomieszczeń oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące  proponowanych przez nas produktów.

 

FURNITUREFORYOU – Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów!!!!

 

Życzymy Państwu udanych zakupów,

pracownicy  


Przejdź do strony głównej