Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » Pokój dzienny3

Kategorie

Pokój dzienny


Pokój dzienny to pomieszczenie w którym domownicy spędzają najwięcej czasu. Jest to także miejsce w którym przebywają goście. W celu zapewnienia sobie jak największego komfortu użytkowania warto więc zwrócić większą uwagę na meble i wyposażenie pokoju dziennego. Niezależnie od wielkości pomieszczenia można go umeblować na różne sposoby. Punktem centralnym pomieszczenia może być telewizor, stół lub stolik kawowy albo wygodna kanapa. 

Meble do salonu nowoczesne

W FurnitureForYou.eu posiadamy meble do pokoju dziennego w różnych stylach i kolorach. Mamy w ofercie całe gotowe kolekcje do wyposażenia pomieszczenia lub pojedyncze meble, dzięki którym można stworzyć własną aranżację. Nasze propozycje cechuje ciekawy design, niebanalny styl, duża funkcjonalność. Meble do salonu nowoczesne to między innymi: komody, stoły i krzesła, stoliki kawowe lub rtv, stolik rozkładany, meblościanki.