Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » Przedpokój3

Kategorie

Przedpokój


Szafa do przedpokoju jest jednym z pierwszych mebli, o którym myślimy urządzając to pomieszczenie. Powinno się w niej znaleźć miejsce na wszystkie niezbędne przedmioty, po które sięgamy wychodząc z domu, takie jak okrycie wierzchnie, buty czy okulary przeciwsłoneczne. Jednocześnie dobra szafa do przedpokoju obok swojej pojemności powinna charakteryzować się kompaktowym rozmiarem. W końcu przedpokój to przeważnie pomieszczenie niewielkie, podłużne i trudne do umeblowania. Mimo to nie należy zapominać o jego atrakcyjnym wyglądzie. To w końcu nasza wizytówka i pierwsza aranżacja, którą zobaczą goście po przekroczeniu progu domu.

W FurnitureForYou.eu dbamy o to, aby każdy mógł umeblować przedpokój w swoim ulubionym stylu. Oferowane przez nas meble dostępne są w wielu wzorach i gamach kolorystycznych. Idealnie sprawdzą się one w pomieszczeniach o stylu klasycznym, skandynawskim, czy vintage. Ponadto wysoka jakość wykonywania każdej oferowanej przez nas szafki to gwarancja pięknego wyglądu przez lata.
 
Producent