Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Regały i półki


Regały i półki w pokoju dziecięcym to meble niezbędne do utrzymywania porządku i ładu w pomieszczeniu. Jest to dodatkowa przestrzeń do przechowywania zabawek lub przyborów szkolnych. Ich styl zwykle nawiązuje do innych mebli w pokoju, w tym do biurek i szafek. W naszej ofercie posiadamy meble stanowiące części całej kolekcji utrzymanej w jednym stylu.

FurnitureForYou.eu oferuje praktyczne regały młodzieżowe z szufladami lub półkami. Mamy również regały przeszklone, które nadadzą pomieszczeniu eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Dostępne w naszym sklepie półki to świetny sposób na dodatkowe miejsce w małym pomieszczeniu. Oferują one dodatkową przestrzeń na przechowywanie przedmiotów bez zajmowania miejsca na podłodze. Półka z podziałem na sekcje to wybór zapewniający lepszą organizację.
 
 
Zakres cen od do