Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Regały i półki4

Kategorie

Regały i półki


Regał lub półka mogą być idealnym dodatkiem do jadalni. Szczególnie w pomieszczeniach, gdzie ciężko jest zmieścić wielkogabarytowy mebel. W takich sytuacjach wąski regał lub półka zawieszona na ścianie sprawdzą się idealnie. Możemy w nich przechowywać naczynia, obrusy, serwetki i inne przydatne w jadali przedmioty. Pozwoli to utrzymać większą czystość w kuchni i zapewnić w niej więcej wolnego miejsca.

FurnitureForYou.eu w swojej ofercie posiada regały i półki do jadalni w różnych stylach, kolorach i rozwiązaniach. Pojedyncze meble są również częścią większej kolekcji w takim samym stylu. W naszym sklepie mogą Państwo wyposażyć całe pomieszczenie lub dokonać zakupu pojedynczego mebla.