Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Regały i półki4

Kategorie

Regały i półki


Regały i półki to meble, które przechowają książki, płyty, albumy ze zdjęciami lub rzeczy, którymi chcemy się pochwalić. Regały to bardzo funkcjonalne meble, które pomieszczą niemalże wszystko, a zwykle to co nie znalazło swojego miejsca gdzie indziej. W FurnitureForYou.eu posiadamy regały i półki pasujące stylem do innych mebli w mieszkaniu lub będące częścią całej kolekcji. W zależności od gustu domowników i wystroju wnętrza można zdecydować się na zakup mebla w różnych kolorach i stylach. 

Regały do salonu charakteryzują się otwartą lub zamkniętą konstrukcją. Te drugie zwykle są wyposażone w szuflady lub szafki. Otwarte regały i półki sprawdzają się świetnie do przechowywania książek. Nasze meble cechuje wykorzystanie sprawdzonych materiałów, duża wytrzymałość konstrukcji oraz łatwość w pielęgnacji, aby przez długi czas zachowały swój nowy wygląd.