Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » ROMANTIC3

Kategorie

ROMANTIC


Łazienkowe meble Romantic od COMAD to połączenie delikatności, niebywałego piękna i dekoracyjności. Jeśli marzysz o błogich porankach, przyjemnym nastroju w swojej łazience to możesz je mieć! Szafki z kolekcji posiadają dekoracyjne detale: żłobione struktury frontów, stylizowane uchwyty i zawiasy. Romantyczna seria składa się z wielu szafek o różnych rozmiarach, o różnym przeznaczeniu tj.: szafek pod umywalkowych, niskich, wysokich, wiszących. Propozycja zawiera także stylowe lustro oraz wytworną witrynę. Z tymi elementami zbudujesz wyszukane, eleganckie wnętrze.

Jako, że bazowym materiałem użytym przy tworzeniu mebli z serii Romantic jest drewno – zapewniamy, że szafki są solidne i trwałe i mimo, że trendy, moda i gusta zmieniają się z czasem – meble te obronią się przez długie lata i nieprzerwanie będą powodem do dumy!