Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Stoły i ławy4

Kategorie

Stoły i ławy


Ławy i stoły to praktyczne meble, które sprawdzą się świetnie nie tylko w salonie, ale także w gabinecie i biurze. To one sprawiają, że spotkanie biznesowe odbywa się w komfortowych warunkach, a samo pomieszczenie wygląda zdecydowanie bardziej profesjonalnie. Zarówno ława jak i stół to meble nadające charakteru całemu pomieszczeniu.

W FurnitureForYou.eu oferujemy meble łączące w sobie elegancję i styl z solidnym wykonaniem, dzięki czemu kupiony u nas stół do gabinetu będzie ozdobą pomieszczenia przez długie lata. Szeroki wybór modeli oraz kolory od bieli po ciemne drewno sprawiają, że prezentowane ławy biurowe sprawdzą się idealnie zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym biurze.

W naszej ofercie można znaleźć funkcjonalne stoły i stoliki biurowe o klasycznej budowie oraz takie, które są dodatkowo wyposażone w praktyczną półkę pod blatem, na której można przechowywać dokumenty potrzebne na spotkanie i zachować porządek na blacie. 


 
Zakres cen od do