Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Stoły i ławy4

Kategorie

Stoły i ławy


Stół do jadalni lub kuchni to miejsce przy którym spotyka się cała rodzina i znajomi. To także miejsce przy którym wygodnie chcemy spożywać posiłki zarówno codzienne, jak i te świąteczne. To centralne miejsce podczas wszelkich rodzinnych uroczystości, dlatego zadbaj o to, żeby stół do kuchni był solidny, wytrzymały i funkcjonalny.

W naszej ofercie dostępne są stoły o różnych wymiarach i w różnych stylach. Dla mniejszych pomieszczeń proponujemy stoły dwuosobowe, ale posiadamy też większe pełnowymiarowe modele. Oferujemy stół do jadalni składany, okolicznościowy i stoliki kawowe. Styl stołu do kuchni powinien pasować do stylu całego mieszkania. W FurnitureForYou.eu dostępne są stoły białe, jasne, ciemne, klasyczne, nowoczesne oraz w stylu skandynawskim lub industrialnym.

Jeśli ciężko Ci wygospodarować przestrzeń na stałe miejsce dla stołu do jadalni to wybierz takie rozwiązanie aranżacyjne, które pozwoli Ci wykorzystać ten mebel również w innych miejscach, np. w okolicy kanapy i foteli w salonie, bądź w kuchni.