Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Stoły i ławy4

Kategorie

Stoły i ławy


Stoły to centralne meble w mieszkaniu przy których spotykają się domownicy, a także goście podczas imprez lub świąt. W zależności od dostępnej przestrzeni stół może stanąć w salonie, kuchni lub jadalni. Oprócz oczywistego zastosowania jakim jest spożywanie posiłków przy nim, mebel ten często wykorzystywany jest również do pracy, czy nauki i odrabiania lekcji. Warto więc zakupić stół rozkładany i funkcjonalny.

W FurnitureForYou.eu posiadamy bardzo różne stoły. Niektóre idealnie sprawdzą się w narożniku pomieszczenia, a inne mogą być centralnym punktem salonu. Mniejsze stoły idealnie sprawdzą się w okolicach kanapy lub sofy. Stół rozkładany w szybki sposób zwiększa swoją powierzchnię i jest w stanie pomieścić większą liczbę gości. Charakteryzuje się on wysoką trwałością użytych materiałów, które pozwalają na proste rozłożenie i złożenie bez tworzenia zarysowań lub odprysków. Nasza oferta to stoły i ławy w różnych stylach pasujących do wnętrza dowolnego mieszkania.