Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » Sypialnia3

Kategorie

Sypialnia


Sypialnia to najbardziej prywatne pomieszczenie w całym domu, które pozwala się wyciszyć i zregenerować siły przed następnym dniem. Jej wystrój, poza funkcjonalnością i atrakcyjnym wyglądem, ma za zadanie przede wszystkim stworzyć intymną atmosferę, która będzie sprzyjać relaksowi i pomoże w pełni wypocząć.

W FurnitureForYou.eu dbamy o to, aby meble do sypialni wybrane w naszym sklepie tworzyły luksusowe i przytulne pomieszczenia, do których z przyjemnością będzie się wracać. Szeroki wybór modeli i kolekcji sprawia, że z łatwością urządzicie Państwo sypialnię w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i wielu innych. Dodatkowo wysoka jakość wykonania i wykorzystanych materiałów zapewnia, że każdy zakupiony u nas mebel będzie przez lata prezentował się w niezmiennej, atrakcyjnej formie.