Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Szafki


Szafki to idealne meble dla osób, które lubią porządek w mieszkaniu. Nie zajmują one wiele miejsca, a dzięki szufladom i półkom pomieszczą najróżniejsze drobiazgi. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szafki RTV, komoda pod telewizor, jak i szafki na buty, szafki z wieszakiem lub szafki do przechowywania przedmiotów. Oferowane przez nas meble cechuje wysoka funkcjonalność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz solidność wykorzystanych materiałów.

FurnitureForYou.eu oferuje szafki z szufladami, półkami lub dodatkowo podświetlane. Posiadamy też stoliki RTV dla telewizorów o różnych wymiarach. Wnętrze szafki bez trudu pomieści płyty, kable, dekoder czy konsole do gier. Sprzedajemy również szafki do przedpokoju, które w uporządkowany sposób pomieszczą buty i odzież wierzchnią.