Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Szafki


Szafki do przedpokoju są idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym dla małych i wąskich pomieszczeń. Ich niewielkie gabaryty pozwalają na zachowanie uczucia lekkości w pomieszczeniu. Z kolei pojemne szuflady są świetnym miejscem do przechowywania drobiazgów, po które sięgamy przed wyjściem z domu: akcesoria do czyszczenia obuwia, klucze, okulary przeciwsłoneczne czy torby na zakupy. Niska szafka posiada także atut w postaci górnego blatu. To świetne miejsce na ustawienie dekoracji, takich jak wazon z kwiatami czy świece zapachowe. Piękne dodatki wprowadzą w miły nastrój każdego, kto wejdzie do mieszkania.

W FurnitureForYou.eu zależy nam na tym, aby każdy mógł znaleźć meble, które podkreślą walory nawet z pozoru problematycznych pomieszczeń. W naszej ofercie znajdują się szafki do przedpokoju, które idealnie podkreślą klimat każdego domu czy mieszkania. Dodatkowo solidna konstrukcja i wysoka jakość materiałów zapewnią nieskazitelny wygląd szafek przez wiele lat.
 
Zakres cen od do
Brak produktów ...