Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Szafki


Szafka do łazienki to eleganckie i praktyczne rozwiązanie, które pozwala na łatwe zachowanie porządku i nadaje pomieszczeniu własnego charakteru. Szeroki wybór stylów i kolorów zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne, a wielofunkcyjność szafek to ciekawe rozwiązanie dla małych pomieszczeń.
 
W FurnitureForYou.eu znajdziecie Państwo zarówno wysokie szafki do łazienki z półkami, świetnie nadające się do przechowywania kosmetyków i środków czystości, jak i niskie szafki z szufladami, w których z pewnością pomieszczą się ręczniki, spinacze na bieliznę, czy suszarka do włosów. Te drugie występują także w wariancie z miejscem pod umywalkę.
 
Wielofunkcyjna szafka do łazienki z lustrem jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie minimalizm lub mają łazienkę o niewielkiej powierzchni. Oferowana przez nas szafka z lustrem może służyć do przechowywania lekarstw, przyborów do mycia zębów lub niewielkich akcesoriów łazienkowych.

 
Producent
Zakres cen od do