Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Szafki łazienkowe4

Kategorie

Szafki łazienkowe


Szafka łazienkowa z lustrem pozwoli Ci świetnie zorganizować przestrzeń w łazience. Dzięki niej wszystkie środki czystości i kosmetyki znajdą swoje miejsce. Pięknie urządzona i nowocześnie wyposażona łazienka sprawi, że korzystanie z niej będzie jeszcze przyjemniejsze. W ofercie posiadamy różnorodne meble, które tworzą pełne kolekcje. Oznacza to spory wybór stylów oraz pewność, że całość aranżacji będzie spójna. Oferujemy meble wysokie i niskie, dla dużych i małych przestrzenni. Niektóre z nich spełniają jedną funkcję jak np. niska szafka z drzwiczkami do przechowywania środków czystości, a inne mogą spełniać wiele funkcji dzięki dodatkom jak np. szafka łazienkowa z umywalką lub szafka łazienkowa z lustrem.

Szafka łazienkowa z umywalką i z lustrem

Szafka łazienkowa z umywalką jest meblem mocno eksploatowanym przez wszystkich członków rodziny. Ważne, aby wykonana była z dobrej jakości materiałów odpornych na obicia i zarysowania. Materiał z których zbudowana jest szafka z umywalką musi być wodoodporny i trwały.
 
Producent
Zakres cen od do