Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Szafki na buty4

Kategorie

Szafki na buty


Szafki na buty to bardzo praktyczne rozwiązanie do każdego mieszkania, które pozwoli na zachowanie porządku i przechowywanie obuwia w odpowiednich warunkach. Szafki docelowo przeznaczone są do przedpokoju, ale świetnie sprawdzą się również w garderobie. Charakterystyczna wąska konstrukcja szafek sprawia, że będą one pasować do każdego, nawet najmniejszego przedpokoju. Uchylane pod kątem pojemne szuflady pozwolą nie tylko na pomieszczenie obuwia całej rodziny, ale także na przechowywanie dodatkowych akcesoriów, takich jak łyżka do butów, zapasowe sznurówki lub produkty do czyszczenia.

W FurnitureForYou.eu stawiamy na funkcjonalność. Dlatego oferowane w naszym sklepie pojemne szafki na buty dostępne są w wielu wariantach: mogą mieć dwie lub trzy szuflady uchylne, a także dodatkową, klasyczną szufladę, która świetnie nada się do przechowywania drobiazgów leżących w przedpokoju. Aranżacja każdego pomieszczenia jest ważna, dlatego dostępna u nas szeroka gama kolorystyczna w połączeniu z klasyczną konstrukcją, idealnie wpasuje się w każdy styl od skandynawskiego, przez prowansalski aż po vintage.
 
Producent
Zakres cen od do