Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Szafki nocne4

Kategorie

Szafki nocne


Szafki nocne są bardzo praktycznym rozwiązaniem zarówno do małych jak i dużych sypialni. Szuflady i półki stanowią dodatkowe miejsce do przechowywania, natomiast na górnym blacie można postawić lampkę nocną, szklankę z napojem albo aktualnie czytaną książkę. 

Różne gabaryty, kolory oraz warianty szafek stojących i wiszących pozwalają na łatwe odnalezienie modelu pasującego do każdej sypialni. Do dużych pomieszczeń idealnie pasować będą szafki z dodatkowym panelem ozdobnym oraz zamontowanym w nim podświetleniem. Małe sypialnie z powodzeniem wyposażyć można w ergonomiczne szafki, w których wykorzystano nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne.

W FurnitureForYou.eu dbamy o to, aby każda szafka nocna dostępna w naszym sklepie charakteryzowała się solidną konstrukcją i była wykonana z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu sypialnia marzeń zachowa swój nowy i efektowny wystrój przez wiele lat.