Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Szafy


Szafy do gabinetu to praktyczne meble, w których pomieszczą się wszystkie dokumenty i sprzęty firmowe. Trudno wyobrazić sobie miejsce pracy bez tego wszechstronnego mebla. Pojemna szafa na dokumenty pozwoli utrzymać porządek i dopełni wystrój biura, a dzięki różnorodnym stylom idealnie sprawdzi się u każdego.

Szafy do biura w FurnitureForYou.eu dostępne są w wielu rozmiarach i stylach. Mogą być jedno, dwu lub nawet trzydrzwiowe, przesuwne lub otwierane klasycznie. Samo wnętrze szafy również dostępne jest w kilku wariantach. Na półkach można przechowywać segregatory z dokumentami, w szufladach artykuły biurowe, a w największej, głębokiej części wielkogabarytowe sprzęty.

Pragnąc dopełnić każdy gabinet, przedstawiamy szafy biurowe w modnych i ponadczasowych kolorach. Biała szafa wizualnie powiększy pomieszczenie i nada mu lekkości. Jasne i średnie drewno podkreśli naturalność, a ciemne i to z czarnymi wstawkami sprawi, że gabinet czy biuro będą prezentować się elegancko.
 
Producent
Zakres cen od do