Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Szafy


Szafy do pokoju młodzieżowego to bardzo praktyczne meble, które pomieszczą ubrania, ale też wszystkie inne rzeczy, które nie znalazły swojego miejsca w innym miejscu. Pojemna szafa pomaga w utrzymaniu porządku i ładu. Dopełnia wystrój pokoju. Różne style oferowanych przez nas szaf dają gwarancję znalezienia mebla w ulubionym designie. W naszym sklepie sprzedajemy pojedyncze meble, jak i całe kolekcje dzięki którym możliwe jest wyposażenie całego pokoju.

Nasze szafy dostępne są w różnych, także nietypowych stylach i rozmiarach. Posiadamy nawet szafy narożne lub bardzo wąskie. Meble mogą być przesuwne, z lustrem lub otwierane w klasyczny sposób. Szafa może posiadać dodatkowe szuflady i półki. Pomieści zarówno ubrania, jak i większe przedmioty typu rolki lub deskorolki.
 
Zakres cen od do