Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Szafy


Zakup szafy do sypialni jest jednym z najbardziej praktycznych wyborów, jakiego dokonujemy podczas umeblowania tego pomieszczenia. Najważniejszym aspektem branym pod uwagę przy wyborze mebla są jego wymiary, które muszą współgrać z metrażem pomieszczenia i miejscem wygospodarowanym na przechowywanie. Istotne jest też to, aby funkcjonalna szafa pasowała do wystroju pomieszczenia. Duży wybór odcieni drewna oraz szarości, a także minimalistyczna biel i czerń dają nieograniczone możliwości. Wybór szafy z lustrem dodatkowo optycznie powiększa pomieszczenie i dodaje lekkości nawet największej szafie.

W FurnitureForYou.eu dbamy o to, aby każdy znalazł u nas swoje wymarzone szafy do sypialni, dlatego poza aspektami estetycznymi pamiętamy także o tym, aby każdy model występował w wariantach jedno, dwu, trzy a czasami nawet czterodrzwiowych. To pozwala na urządzenie każdego pomieszczenia w dowolnym stylu od minimalistycznego przez skandynawski, klasyczny aż po rustykalny.
 
Zakres cen od do