Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Szafy


Solidna i pojemna szafa w salonie lub przedpokoju to gwarancja większego porządku. Taki mebel spokojnie pomieści ubrania, w szczególności kurtki i płaszcze. Dodatkowo znajdzie się w nim miejsce na ręczniki, pościel, koce i buty. Dobrej jakości materiały zapewniają wysoką wytrzymałość półek i drążków, a także doskonałą kondycję mebla przy częstym użytkowaniu.

W naszej ofercie posiadamy szafy do mniejszych i większych pomieszczeń. Do wyboru mamy szafy jedno, dwu lub trzydrzwiowe, narożne, przesuwne z lustrem lub bez. Szafa może być wyposażona w półki, szuflady lub drążki na ubrania. Możliwe są połączenia komór, szuflad i półek. Mnogość rozwiązań to gwarancja dobrego rozplanowania i przechowywania w ładzie wszystkich ubrań lub przedmiotów. Posiadamy szafy w stylu skandynawskim, nowoczesne i klasyczne.