Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Szafy przesuwne4

Kategorie

Szafy przesuwne


Bez pojemnej szafy do sypialni przechowywanie wszystkich ubrań staje się sporym wyzwaniem. Mebel pozwoli utrzymać porządek i tym samym zaoszczędzić miejsce w pokoju. Szafa przesuwna z lustrem to idealne rozwiązanie dla niewielkich pomieszczeń – bez problemu znajdziesz miejsce na ubrania i nie musisz wygospodarować wolnej przestrzeni, w której zmieściłyby się otwierane drzwi. W Furniture For You oferujemy tanie szafy przesuwne do sypialni w wielu wymiarach, o różnych funkcjach i w kilkunastu stylach. U nas znajdziesz szafę idealną dla Twoich potrzeb!

Szafa przesuwna z lustrem

Szafa przesuwna z lustrem bądź szafy przesuwne z lustrem to idealne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń. Dzięki temu rozwiązaniu można zmieścić duży i pojemny mebel na małej powierzchni. Szafy są wykonane z solidnych materiałów i elementów zapewniających trwałość i wysoką użytkowość. Oferujemy szafy białe, w kolorze jasnego lub ciemnego drewna, z lustrem bądź bez. Wybierać można pomiędzy meblami posiadającymi w środku szuflady, komory i drążki do wieszania odzieży. Powiększ swoją sypialnię montując w niej tanie szafy przesuwne z lustrem, które zwiększą optycznie pomieszczenie i zmieszczą wiele dużych gabarytowo przedmiotów.