Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Toaletki4

Kategorie

Toaletki


Elegancka toaletka kosmetyczna to coraz popularniejszy mebel wykorzystywany podczas urządzania sypialni i garderoby. Miejsce dedykowane do wykonywania makijażu i fryzury jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, które daje dodatkowo uczucie wyjątkowości i pozytywnie nastraja na cały dzień. 

W FurnitureForYou.eu dbamy o różnorodność oferty, która pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Toaletki bez lustra oraz toaletki z lustrem (dostępne w podkategorii lustra do sypialni) dostępne są zarówno w klasycznym jak i minimalistycznym stylu, dzięki czemu będą pasować do każdego wystroju. Z kolei pojemne szuflady pozwolą na przechowywanie dużej ilości kosmetyków przy jednoczesnym zachowaniu idealnego porządku. Szerokie możliwości aranżacyjne dają także dostępne różne odcienie drewna, biel oraz detale w postaci uchwytów szuflad.

Wszystkie oferowane u nas toaletki charakteryzuje wysoka dbałość o szczegóły oraz solidne wykonanie. Daje to gwarancję cieszenia się niezmiennym wyglądem mebla przez długie lata.


 
Producent
Zakres cen od do