Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Umywalki4

Kategorie

Umywalki


Umywalki są jednym z podstawowych elementów ceramiki łazienkowej, które muszą się znaleźć w każdej łazience. Ze względu na wielkość pomieszczenia i zapotrzebowanie użytkowników, mogą się one różnić pod względem kształtu, wielkości i dodatkowych elementów. W naszej ofercie mamy zarówno umywalki narożne, okrągłe jak i prostokątne. Umywalki wiszące i takie do zabudowy z szafką łazienkową. Bez względu na to, jaką opcję Państwo wybierzecie, w FurnitureForYou.eu gwarantujemy, że zawsze będzie to wybór wysokiej jakości i solidnego wykonania.

Poza oczywistą funkcją użytkową, warto pamiętać też o aspekcie dekoracyjnym. Bo kto powiedział, że umywalka nie może być ozdobą pomieszczenia? Modele z dodatkowymi ceramicznymi blatami to nie tylko możliwość ustawienia kubka ze szczoteczkami do zębów, czy mydelniczki, ale także miejsce na świeczki zapachowe i inne ozdoby. W połączeniu z naszymi meblami łazienkowymi możesz stworzyć prawdziwe miejsce relaksu.
 
Zakres cen od do
Brak produktów ...