Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A

Kategorie

Witryny


Witryna do gabinetu to funkcjonalne i modne rozwiązanie dla każdego, kto w swoim biurze chce postawić na elegancję. Przeszklone półki sprawiają, że nawet duża witryna nada pomieszczeniu lekkości, a wyeksponowane dzięki niej nagrody i certyfikaty przyciągną oko każdej osoby, która wejdzie do biura.

W FurnitureForYou.eu prezentujemy wyłącznie solidne witryny, które dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości, będą ozdobą biura przez wiele lat. Oprócz przestronnych, przeszklonych półek, nasze witryny mogą posiadać dodatkowe szafki, szuflady lub ich kombinacje, pozwalające w pełni wykorzystać walory estetyczne jak i praktyczne.

Oferujemy zarówno nowoczesne witryny jak i witryny w klasycznym stylu. Ich szeroka gama kolorystyczna pozwoli na wyposażenie pomieszczenia w każdym stylu. Biała witryna bardzo dobrze sprawdzi się w pomieszczeniu skandynawskim czy nowoczesnym, a jasne i ciemne drewno podkreślą klasyczny wystrój gabinetu.
 
Producent
Zakres cen od do