Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » 2 » 3 » Witryny4

Kategorie

Witryny


Witryna w jadalni pełni bardzo ważną funkcję. To w niej możemy wyeksponować najpiękniejszą zastawę obiadową lub kolekcję filiżanek. Witryna pozwoli zabezpieczyć przed kurzem najważniejsze przedmioty. Z kolei dodatkowe oświetlenie nada eleganckiego efektu i lekkości. W zależności od potrzeb można wybrać niższą i szeroką witrynę lub tę bardziej wąską i wysoką. Posiadamy w ofercie również witryny wiszące. To idealna propozycja dla małych pomieszczeń, w których brakuje przestrzeni na podłodze.

W naszym sklepie oferujemy witryny w różnych stylach i kolorach. Różne rozwiązania dla pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Do naszych witryn można dobrać także inne meble, jak np. stoły, krzesła, kredensy w tym samym stylu i kolorze.