Kierunek B2C ONLINE jako wzrastająca szansa na dywersyfikację działalności firmy TAMA Jarosław Tama Projekt dotyczy wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy modelu B2C, w którym relacje przedsiębiorstwo - konsument (odbiorca produktów) będą oparte o TIK. Model ten będzie obejmował sprzedaż online produktów - mebli
Ponad 1000 produktów w ofercie, ponad 20 lat w branży. Zadźwoń i zapytaj eksperta +48 731 204 202
A A A
1 » Zwroty, reklamacje2

Zwroty, reklamacje

ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty

Macie Państwo prawo  odstąpić od umowy  bez podania przyczyny, poprzez złożenie jednoznacznego oświadczenia wysłanego pocztą lub e-mailem. Oświadczenie powinno być złożone do Sprzedawcy    w terminie 14 dni od odebrania towaru. Wzór formularza odstąpienia od umowy w wersji do pobrania dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego. 

Formularza zwrotu
 

UWAGA!!!

Zwrotowi nie podlegają  wykonywane na  specjalne zamówienie klienta, uwzględniające jego indywidualne preferencje. Dotyczy to np. produktów, które tworzone są z szerokiej gamy dostępnych opcji, dotyczących m.in wyboru materiałów, kolorystyki oraz zmiany wymiaru.

 

Reklamacje

W przypadku otrzymania produktu posiadającego wadę fabryczną prosimy o złożenie reklamacji w formie pisemnej i przesłanie drogą elektroniczną na adres naszego sklepu. Wszystkie informacje, które powinna zawierać składana reklamacja znajdziecie Państwo w Regulaminie Sklepu. 

 


Przejdź do strony głównej